Organisatie

Organisatie

Hoofdbestuur:

Voorzitter: Dennis Vos
Tel.: 06-25085521
Mail: voorzitter@vvbaardwijk.nl

Vice voorzitter: Horst Gouda
Tel.: 06-28245287
Mail: vicevoorzitter@vvbaardwijk.nl

Penningmeester: Horst Gouda
Tel.: 06-28245287
Mail: penningmeester@vvbaardwijk.nl

Secretaris: Jean Paul Leijtens
Tel.: 06-28257992
Mail: secretaris@vvbaardwijk.nl

Jeugd: Jos Pullens
Tel.: 06-53252601
Mail: jeugd@vvbaardwijk.nl

Faciliteiten: Openstaande Vacature
Tel.: 06-
Mail: faciliteiten@vvbaardwijk.nl

Dames en activiteiten:
Tel.:
Mail: activiteiten@vvbaardwijk.nl

Horeca:
Jordy Rzemieniecki
Tel.: 06-28326765
Mail: horeca@vvbaardwijk.nl

Volledige organigram vv Baardwijk Dagelijks Bestuur in pdf vind je hier

Volledige organigram vv Baardwijk in pdf vind je hier 

Volledige organigram vv Baardwijk Jeugd in pdf vind je hier

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!